Citymaps

iOS için Sosyal Harita Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.3 MB
  • Version 5.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma CityMaps, Inc
Citymaps; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, içerisinde yer alan harita üzerinde beğendiğiniz yerleri işaretleyerek daha sonra tekrar bulmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir harita uygulamasıdı

Citymaps; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, içerisinde yer alan harita üzerinde beğendiğiniz yerleri işaretleyerek daha sonra tekrar bulmanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir harita uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan ve sosyal bir harita uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz uygulama sayesinde arkadaşlarınızla iletişime geçebilir, yeni mekanlar keşfedebilir ve bu mekanlar arasında en beğendiklerinizi işaretleyerek kişisel mekan listenizi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca uygulama üzerinde aynı zevke sahip olduğunuz arkadaşlarınızı takip edebilir ve onların takip ettikleri mekanları inceleyebilirsiniz. Harita üzerinde her beğendiğiniz ve kişisel listenize eklediğiniz mekan diğer kullanıcıların da beğenisine açılıyor. Ayrıca mekanlar için yorum yapabilir ve yapılan yorumlara gözatabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Citymaps indir
DİĞER SÜRÜMLER